Walk 15 mėnesio ėjikai
JDPG2021-12-06T07:22:24+02:00Sveikiname aktyviausius lapkričio mėnesio mokinių ir bendruomenės ėjikus. Kviečiame būti aktyviems ir prisijungti prie #Walk15 iššūkio, kuriame dalyvauja mūsų gimnazija. Esi Rokiškio r. Juodupės gimnazijos bendruomenės narys? Čia mokeisi Tu, o galbūt mokosi Tavo vaikai ar anūkai? Atsisiųsk Walk15 programėlę ir prisijunk prie privataus iššūkio su kodu rjuodupesg2. Kodas mokiniams - rjuodupesg1. Daugiau informacijos apie prisijungimus gali suteikti klasių vadovai. Aktyviausi ėjikai bus apdovanojami padėkomis ir prizais, tad žingsniuoti ne tik sveika, bet ir įdomu! Visi turi šansą laimėti.