MEPA jaunesnieji ambasadoriai nagrinėjo filmą ir varžėsi protmūšyje

#MEPALietuva Vasario 25-ąją dieną Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos MEPA ambasadoriai dalyvavo Žaliosios politikos instituto organizuotame moksleivių protmūšyje apie šių dienų ekologinius iššūkius.

                Prieš konkursą mokiniai  nagrinėjo filmą “Breaking Boundaries. The science of our planet” arba lietuviškai “Ties riba. Mokslas ir mūsų planeta”. Šis filmas  perkelia žiūrovus į planetinių slenksčių, kurių neturime peržengti dėl mūsų planetos ir visos žmonijos gerovės, atradimo kelionę. Jame siūlomi sprendimai, kuriuos galime ir privalome įgyvendinti dabar, jei norime išsaugoti Žemės gyvybės sistemą.

Žaidimo klausimai buvo susiję su filme minėtomis temomis ir faktais.  Ir filmas, ir protmūšis vyko anglų kalba, tad dalyviai turėjo puikią progą praplėsti savo anglų kalbos žinias bei pasivaržyti su daugiau kaip 400 kitų protmūšio dalyvių iš visos Lietuvos. Nors komanda prizinių vietų ir neužėmė, tačiau pasisėmė daug informacijos apie šiandienines ekologines problemas, jų progresą ir sprendimo būdus. 

                              MEPA jaunesnioji ambasadorė   Raminta Kviliūnaitė