2018 m. birželio 4 d. vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasaros magija – 3“ pradėjo savo veiklą. Stovykla vyko keturias dienas.
Pirmąją dieną 1 – 2 klasių vaikai lankėsi Rokiškio krašto muziejuje. Ten jie klausėsi pasakos „Vilkas ir ožiukai“. Pasiklausę pasakos dalyvavo edukacinėje programoje ‚Muilo gamyba“. O vyresnieji, 3 – 4 klasių mokiniai, nuvyko į AB „Rokiškio sūris“. Ten jie susipažino su įmonės darbo specifika ir gaminiais.
Antrąją stovyklos dieną 1 – 2 klasių vaikai lankėsi Rokiškio krašto muziejuje ir dalyvavo edukacinėse programose „Šaudymas iš lanko“ , „Piešimas ant stiklo“, o 3 – 4 klasių vaikai vyko į Rokiškio VŠĮ Jaunimo centrą, susipažino su centro būrelių veikla ir dalyvavo edukacinėje programoje „Pynimas iš vytelių“.

Trečią stovyklos dieną stovyklautojai vyko į dendrologinį augalų draustinį, į bitininko Lino Jakubonio sodybą, esančią Tervydžių kaime. Augalų draustinyje vaikai pamatė įvairius medžius ir krūmus, sužinojo kuo kiekvienas augalas yra vertingas ir iš kurių kraštų jie atkeliavę. Dar sodybos šeimininkas parodė briedžių, stirnų numestus ragus. Lino Jakubonio kaimynė Nemira Statulevičienė, pakvietė į svečius apžiūrėti rankinių kolekcijos. Vaikus ir mokytojas nustebino rankinių gausa ir įvairovė. Vaikams buvo linksma ir smagu pabūti gamtoje bei patirti naujų įspūdžių.

Ketvirtą dieną stovyklos vaikams edukacines programas vedė gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus mokytojai S. Daščioras, S. Gindvilienė, E. Astrauskienė, G. Mitinaitė ir V. Guzaitė – Kundelė. Vaikai užsiėmimų metu susipažino su įvairiomis būrelių veiklomis ir praktiškai jas išbandė. Gaila, kad taip greit baigėsi vasaros stovyklos „Vasaros magija – 3“ I pamainos laikas. Linkime vaikams turiningų atostogų, gerai pailsėti ir naujus mokslo metus pradėti kupiniems gerų emocijų.

(nuotr. I. Michailovos, D. Kavaliauskienės, L. Venslovienės, R. Žilinskienės, V. Sadauskienės)

Plačiau –>

Projekto vadovė socialinė pedagogė Inga Michailova