Socialinė akcija „Uogienės diena senelių namuose“

   #MepaLIETUVA  Šiemet žiema nestokoja baltumo. Žemė ilsisi po storu sniego sluoksniu. Bet laikas nestovi vietoje. Artėja šventės – ramybės, jaukumo ir susikaupimo laikas. Kartu su Adventu prasideda ir atgailos, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Idėja socialinei akcijai gimnazijos MEPA (Mokyklos Europos parlamento ambasadorės) komandai (#mepaLietuva) kilo gruodžio 5 dieną, minint Tarptautinė savanorių dieną už ekonominę ir socialinę plėtrą. Vieningai pritarėme – norime padaryti kažką gero!Akcijos tikslas buvo įtraukti visą gimnazijos bendruomenę į veiklą, kurios metu būtų auginama empatija, tolerancija, rūpestis, pagarba, dėmesys sergantiems bei senoliams. Nusprendėme, kad uogienės stiklainis būtų gera dovana kiekvienam seneliui. Pasirinkome aplankyti Rokiškio Šv. Apaštalo evangelisto Mato parapijos senelių globos namų gyventojus.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011426036561

Dalinimosi akcija išsipildė su kaupu! Surinkome  50 stiklainių uogienės, medaus ir gruodžio 14 dieną nuvykome į svečius. Linkėdami sveikatos, geros nuotaikos, gausos, šypsenų, ramybės ir bendrystės, kiekvienam seneliui asmeniškai įteikėme po stiklainį uogienės! Jų dėkingumas, ašaros akyse, jaunystės prisiminimai, pasakojimas apie geras gyvenimo sąlygas ir noras jas parodyti, mokiniams buvo pati geriausia gyvenimo pamoka.

Dažnai sakoma gerus darbus reikia daryti tyliai. Sutinku, bet kai tą darai ne vienas, norisi džiaugtis ir dėkoti. Nuoširdžiai dėkojame už šios iniciatyvospalaikymą mokytojoms R. Barauskienei ir D. Kavaliauskienei bei jų mokinukams, V.Zujevienei, V. Varnienei, V. Sadauskienei, dir. pavaduotojai A. Rekertienei, ūkvedei G.Smalskienei, raštvedei V. Pauliukienei,  darbuotojoms D. Degsnienei, L. Čeičienei, I. Kulbienei,  mokytojo padėjėjai L. Norkienei, mokiniamsEvai, Gintarei, Karolinai, Nojui, Saulei, Liepai, Nagliui, Deimilei, Ugnei  už geranoriškumą, dosnumą , įdėtas pastangas ir norą daryti gražius darbus! Taip pat dėkojame tėveliams, kurie leido vaikams prisidėti prie šios akcijos realizavimo ir išsipildymo.

Viliamės, kad ir kitais metais Šv. Kalėdų laukimas bus lydimas gražių iniciatyvų bei norų dalintis  gerumu su kitais!

Istorijosmokytoja, MEPA vyresniojiambasadorė Rima Šimėnienė

https://www.instagram.com/p/CmJtIjyKaHA/?igshid=YmMyMTA2M2Y=