Skelbiama registracija į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą  2022 m. II pusmečio programos įgyvendinimui.
Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą– dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Registracijos anketą į JST  rasite čia: https://jst.jrd.lt/newCandidate

Daugiau informacijos apie programą rasite: https://jrd.lt/savanoryste/jst

Registracija vyksta iki š.m. birželio 16 d. 23.59 val.

Rekomenduojame registracijos anketą pildyti naudojant Internet Explorer, Google Chrome, Firefox naršykles, naudojant Safari interneto naršyklę galite susidurti su techniniais nesklandumais.

Pagarbiai,

Gediminas Kriovė

Rokiškio r. savivaldybės administracijos

Jaunimo reikalų koordinatorius

Mob. Tel.: (8 638) 71 480

Tel.: (8 458) 71 282

g.kriove@post.rokiskis.lt