SKUBAME džiaugtis ir sveikinti 7 klasės mokinę Paulą Vasiliauskaitę, kuri respublikiniame Borutaičių konkurse,  skirtame tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ 60-mečiui ir Borutaičių draugijos veiklos 30-mečiui paminėti,  5-8 kl. mokinių grupėje tapo laureate (mokinę konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė  A. Zunkienė).

Iš viso konkursui eilėraščius pateikė 92 mokiniai iš 35 šalies bendrojo lavinimo mokyklų. Trimis amžiaus grupėmis darbus skaitė ir pagal nuostatus vertino komisija, sudaryta iš pripažintų poetų, literatūrologų, mokytojų (iš viso 9 nariai ir pirmininkė). 

5-8 kl. grupėje dalyvavo net 45 jaunieji kūrėjai, mokiniai  konkursui siuntė 3 savo kūrybos eilėraščius, bent viename iš jų turėjo atsiskleisti pagarba poetiniam žodžiui, lietuvių kalbai ir kultūrai, tradicinių vertybių išsaugojimo moderniais laikais problema.

Gegužės 14 d. 13 val. visi laureatai, jų mokytojai ir / ar tėveliai kviečiami dalyvauti tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ renginyje – Borutaičių poezijos šventėje „Tėviškės pasviečiai“, kuri vyks pakaunėje, Kazio Borutos sodyboje. Renginio metu bus sudaryta galimybė susitikti su žymiais poetais, o konkurso laimėtojai bus apdovanoti Kauno rajono švietimo centro diplomais ir rėmėjų dovanomis. 

Kviečiame paskaityti Paulos eilėraščius.