Mokslo metai Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje užbaigti netradiciškai. Birželio 1 d. mokiniai į mokyklą rinkosi ne ryte, kaip įprasta, o vakare. Į vieną didelį renginį buvo sujungti trys gražūs mokyklos renginiai: Sporto ir sveikatingumo, Raudonojo kilimo šventės bei Naktis mokykloje. Naktis mokykloje suplanuota ir įgyvendinta Juodupės gimnazijos Mokinių seimo iniciatyva.  Sporto šventės metu vyko orientaciniai žaidimai po  mokyklą. Mokiniai gavo mokyklos planus ir turėjo surasti septynias stoteles (lietuvių, užsienio kalbų, gamtos, socialinių mokslų, matematikos, neformaliojo švietimo, dailės-technologijų), kuriose klasių komandos turėjo įvykdyti mokytojų parengtas užduotis. Šioje rungtyje dalyvavo ir tėvelių komanda, kuriems puikiai sekėsi atlikti užduotis. Visos komandos sėkmingai įveikė smagias užduotis.

           Po pertraukos visi rinkosi į aktų salę, kur vyko  Raudonojo kilimo šventė. Direktorė D. Guzienė ir pavaduotoja ugdymui A. Rekertienė sveikino mokinius už labai gerą mokymąsi, puikų lankomumą,  dalyvavimą olimpiadose, dalyvavimą socialinėje veikloje, įteikė neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus, taip pat apdovanojo mokytojus už pagalbą mokiniams siekiant mokslo aukštumų. Muzikinius sveikinimus parengė ir atliko neformaliojo švietimo skyriaus mokiniai.

        23 valandą prasidėjo „Naktis mokykloje”. Naktis prasidėjo Mokinių seimo veiklos pristatymu – ataskaita mokiniams apie savivaldos nuveiktus darbus. Pirmiausia kvietėme mokinius sužaisti smagų žaidimą “Bingo”, kurio metu mokiniai turėjo galimybę geriau susipažinti su kitų klasių mokiniais.  Mišriose darbo grupėse mokiniai diskutavo apie projektines veiklas,  kultūrines – pažintines dienas, aptarė, kas šiais mokslo metais labiausiai įsiminė Mokinių seimo veikloje, teikė siūlymus mokinių savivaldai.

           Po Mokinių seimo pristatymo visi rinkosi sporto salėje, kur  vyko „Linksmosios estafetės”. Estafetes rengė ir vedė kūno kultūros mokytojai. Mišriose mokinių ir mokytojų komandose rungėsi gera nuotaika, greitis, reakcija. Visi linksmai praleidę laiką sporto salėje iki 2 val. 30 min. galėjo pasirinkti, ką veikti toliau:  žiūrėti kino filmą ar dalyvauti naktiniuose šokiuose su  užduotimis. Šokių metu mokėmės šokti bendrą šokį. Pasibaigus aktyviai veiklai jau po 4 val. ryto visi ėjo miegoti. 6 valandą ryto Mokinių seimas kėlė miegančiuosius su duona ir druska bei linksmomis užduotimis. Rytinė mankšta prasidėjo flashmob-u: bendru išmoktu šokiu lauke. Birželio 2 dieną, papusryčiavę, po linksmos ir turiningos nakties, 7 valandą ryto  atsisveikinome su mokykla ir pasitikome vasarą. Plačiau –>

Juodupės gimnazijos Mokinių seimo prezidentė Radvilė Lapinskaitė