2016 m. gruodžio 1 d. mūsų gimnazijos mokytojai dalyvavo metodinės patirties sklaidos renginyje Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykloje – daugiafunkciame centre. Edukacinio renginio tikslas – informacinių technologijų pritaikymo galimybės efektyviam mokymui ir mokymuisi.

Direktorė D. Lapėnienė pristatė mokyklos ugdymo ypatumus, direktorės pavaduotoja ugdymui V.Milašiūnaitė supažindino su sukurta informacinių technologijų taikymo sistema. Mokykla yra Microsoft nominuota kaip MICROSOFT SHOW CASE SCHOOL, nes mokytojai taiko daug Microsoft inovacijų. Atviras ugdomąsias veiklas demonstravo bei patirtimi dalinosi įvairių dalykų mokytojai. J.Ravinienė (anglų kalba) pristatė, kaip dirbama su ClassDojo, Quizlet ir Kahoot! programomis. GeoGebra programos naudojimą stebėjome integruotoje matematikos (mokytoja A. M. Bidvienė) ir fizikos (mokytojas K.Alšauskas) pamokoje. Lietuvių kalbos mokytoja A.Ražauskienė demonstravo, kaip įvairiapusiškai ir įdomiai galima dirbti planšečių klasėje su Mikrosoft Office 356. Pabuvome ir 3D pasaulyje, kurį pademonstravo biologijos mokytoja S.Bikinaitė. Microsoft programų galimybes ugdyme pristatė geografijos mokytojas G.Grėsius.

Esame dėkingi Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos – daugiafunkcio centro vadovams ir mokytojams už malonų, draugišką, informatyvų, interaktyvų priėmimą. Daugiau ->

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Rekertienė