Informacija ir kvietimai:

  • 2022 m. kovo 5 d. KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas kviečia jaunuosius fizikus pasitikrinti savo žinias į tradicija tapusį  Nacionalinį prof. K. Baršausko fizikos konkursą! Konkurse laukiami 8-12 klasių mokyklų ir gimnazijų mokiniai iš visos Lietuvos. Kviečiame ne tik susirungti žiniomis, bet ir puikiai bei naudingai praleisti laiką – mokytojams konkurso metu vyks seminaras, o moksleiviai, įveikę Fizikos katedros dėstytojų parengtas užduotis, turės galimybę stebėti įdomiąsias fizikos demonstracijas, apsilankyti mokomosiose fizikos laboratorijose. Kviečiame dalyvauti, registracija jau atvira: https://mgmf.ktu.edu/fizikos-konkursas-moksleiviams/.  
  • KTU Matematikos ir gamtos mokslų ir Ekonomikos ir verslo fakultetai kartu su AB „Swedbank“ jau septintą kartą kviečia moksleivius dalyvauti verslumo konkurse „MEKA 2022“! Dalyvauti gali visi 9–12 klasių moksleiviai. Šiais metais konkursas vėl vyks VIRTUALIAI! Informacija ir registracija: https://meka.ktu.edu/.

Kodėl verta mokytis fizikos ir KTU organizuojamas konkursas (https://mgmf.ktu.edu/news/kodel-sukasi-pasaulis-arba-5-priezastys-kodel-verta-mokytis-fizikos/).