Lapkričio 6 dieną IIIg klasės mokiniams pamokos vyko Kaune. Maironio lietuvių literatūros muziejuje mokiniai dalyvavo edukacinėse programose ,,Maironio gyvenimo ir kūrybos takais‘‘ bei ,,Maironio namų kodas v2.0“. Mokiniai su edukatore ne tik apžiūrėjo Maironio memorialinį butą, išklausė pasakojimą, bet ir kitoje erdvėje, ekspozicijoje apie literatūrinį poeto palikimą, ieškojo atsakymų į klausimus. Darbus draugams pristatė gavę gido lazdelę.

Taip pat gimnazistai svečiavosi ir B. ir V. Sruogų namuose-muziejuje. Čia dalyvavo edukacinėje programoje „Dievų miško“ istorija“ .Išklausę pasakojimą apie B. Sruogos gyvenimą ir kūrybą, rašytojo patekimo į koncentracijos stovyklą istorines, politines aplinkybes, knygos „Dievų miškas“ rašymo bei leidybos situaciją, susipažinę su knygos vertimais į užsienio kalbas atliko užduotis pateiktuose sąsiuviniuose.

Diena baigėsi viename puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje Pažaislio vienuolyne. Išklausę gidės pasakojimą, pasigrožėję bažnyčia mokiniai keliavo namo. Diena praleista tikrai turiningai! (nuotr. V. Varnienės)

Išvyką organizavo ir mokinius lydėjo mokytojos metodininkės V. Zujevienė ir V.Varnienė