Gerb. Rokiškio r. Juodupės gimnazijos tėveliai, globėjai, rūpintojai,
informuojame, kad Juodupės gimnazijoje nustatyti du Covid – 19 atvejai, todėl skelbiama ekstremali situacija.

Vadovaujantis Visuomenės sveikatos centro rekomendacijomis, informuojame, kad vaikai turi laikytis saviizoliacijos. Tėvams ji netaikoma, bet būkite sąmoningi ir atsakingai vertinkite visus kontaktus. Stebėkite savo vaikų sveikatą ir kilus bent menkiausiam įtarimui, kreipkitės į Nacionalinį visuomenės centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos Rokiškio skyrių tel.. nr.: +37068725701. Nustačius Covid-19 atvejį, būtinai informuokite gimnazijos direktorę tel. nr.: +37061281659. Iškilus problemoms ar neaiškumams drąsiai visais klausimais skambinkite direktorei, konsultuosime, stengsimės rasti tinkamus sprendimo būdus. Šiuo metu labai visų prašome būti atsakingais ir geranoriškais – juk svarbiausia visų mūsų sveikata.

Gimnazija dviems savaitėms pereina prie nuotolinio mokymosi tam, kad būtų suvaldyta infekcija ir galėtume darbą tęsti įprastu būdu. Pagrindinė ugdymo informacija bus skelbiama TaMo dienyne. Šias dvi savaites, norėdami išvengti kontakto, mokiniams kompiuterių ir planšečių nedalinsime. Mokytojai apie tai informuoti. Jie mokiniams skirs daugiau savarankiško darbo užduočių, atsižvelgs į kiekvieną situaciją individualiai.

Tikimės, kad per dvi savaites suvaldysime užkratą ir rugsėjo 24 d. grįšime į gimnaziją įprastam darbui. Sveikatos, kantrybės ir pakantumo.