Balandžio 4 d. 8 klasės mokiniai kartu su auklėtoja geografijos mokytoja Jolita Stankevičiūte ir vyr. lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alina Zunkiene važiavo į edukacinę išvyką, kurios metu mokiniams vyko netradicinės pamokos.
Pirmiausia mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Išsigelbėjęs žydų vaikas pasakoja apie Šoa”, čia aštuntokai prisiminė, kas yra Holokaustas, susipažino su išgelbėtų žydų vaikų istorijomis, skaitydami autentiškus prisiminimus analizavo ir diskutavo apie tai, ką anuomet teko patirti nekaltiems vaikams. Sujaudinti istorijų mokiniai paliko įrašus atminimo sienoje. Ši netradicinė pamoka – įvadas prieš analizuojant garsųjį ,,Anos Frank dienoraštį”.
Antroji edukacija buvo skirta geografijos žinioms įtvirtinti, mokiniai pasiskirstę į tris komandas turėjo valandą atlikti užduotims Vilniaus senamiestyje, čia mokiniai susipažino su UNESCO paveldo objektais. Buvo smagu išbandyti savo jėgas ir orientavimosi erdvėje galimybes, po edukacijos visi vienbalsiai nutarė, kad geografiją mokytis reikia.
Trečioji ir pati smagiausioji edukacija vyko eksperimentų laboratorijoje ,,Mėgintuvėlis”, mokiniai smagiai leido laiką, stebėjo įvairius bandymus, rankose laikė tikrą ugnį.
Visi grįžo kupini emocijų ir geros nuotaikos.
Veiklos buvo parinktos atsižvelgiant į lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, fizikos, anglų kalbos bendrąsias programas.
Nuotr. A. Zunkienės, J. Stankevičiūtės, D. Demčionok