Kai visi mėgavosi atostogomis, 7 klasės mokinės Viltė, Urtė, Ugnė ir Deimilė darbavosi iš peties ir dalyvavo II-ajame „Kauko Gugio protmūšio“ etape. Mergaitės turėjo užbaigti pradėtas knygas, o vėliau – atsakyti į klausimus, tad  dirbo nuotoliniu būdu, tarėsi ir diskutavo. Nors mergaitės ir  nepakliuvo į finalinį etapą, kuriame varžysis penkios daugiausiai taškų surinkusios komandos, tačiau tikrai įgijo naujos ir smagios patirties.

Deimilė: „Man patiko šis konkursas dėl to, kad galėjau dirbti su draugais ir skaityti visai įdomią knygą“, Urtė: „Man ši veikla patiko, nebuvo sunku, knygos buvo įdomios“, Viltė: „Man patiko atsakinėti į klausimus ir dirbti grupėje, knyga buvo gan įdomi“, Ugnė: „Ši veikla labai patiko nes buvo smagu skaityti knygą ir vėliau atsakinėti į pateiktus klausimus. Sužinojau, kad komandiniame darbe svarbiausia išklausyti kiekvieną.“
Kauko Gugio nuotykius nuo šiandien jau gali perskaityti visi gimnazijos mokiniai, nes trilogiją gimnazijos bibliotekai dovanoja lietuvių k. mokytoja A. Zunkienė. 
Nuotr. V. Baravikovaitės