COFOEKonferencija dėl Europos ateities. Ateitis tavo rankose!

Tokiu pavadinimu vyko konferencija, taip sako Juodupės gimnazijos mokiniai ir dalyviai, diskutavę  apie vertybes ir teises ateities Europoje.

#MEPALietuva MEPA jaunesnieji  ambasadoriai 2022 m. vasario 2 d. dalyvavo nuotolinėje diskusijoje apie vertybes ir teises ateities Europoje. Buvo organizuotos idėjų dirbtuvės, kurių metu beveik  šimtas dalyvių ieškojo atsakymų, kokie pokyčiai reikalingi, siekiant užtikrinti visų europiečių teises ir lygybę.  Įžvalgas apie šios srities aktualijas pateikė ir prie kūrybinių dirbtuvių prisijungė ekspertai.

      Po renginio jaunesnieji MEPA ambasadoriai #MepalietuvaJuodupės gimnazijoje dalijosi įspūdžiais ir sakė, kad „smagu klausyti tokios daugybės nuomonių iš Lietuvos šviesuolių. Komandinėse dirbtuvėse diskutuoti įvairiomis temomis, ieškoti modernių problemų sprendimo būdų. Konferencija buvo naudinga, padėjo susimąstyti apie dabartinę pasaulio padėtį bei ką kiekvienas galėtume padaryti, kad kurtume šviesesnę asmeninę ir visos Europos ateitį.

Šis diskusijų ciklas – Konferencijos dėl Europos ateities dalis. Konferencija dėl Europos ateities – tai bendras metus trunkantis Europos Parlamento, ES Tarybos ir Europos Komisijos, kurie veikia kaip lygiaverčiai partneriai su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis, projektas. Svarbiausias Konferencijos tikslas – suteikti galimybę žmonėms visoje Europoje dalytis idėjomis ir padėti formuoti mūsų žemyno bendrą ateitį. Tikimės, kad daugybė diskusijose išsakytų pasiūlymų bus išgirsti ir įgyvendinti.

MEPA vyresnioji ambasadorė Juodupės gimnazijoje                                           Rima Šimėnienė