Kovo 10-ąją Lietuvoje minima 40-ies paukščių diena 🦉🦅🐦. Nuo senovės lietuviai šią dieną švęsdavo, nes ji simbolizavo mūsų krašto paukščių sugrįžimą, kas kaimo žmogui buvo ženklas imti planuoti ar net pradėti kasmetinius ūkio darbus. Etnografai ir gamtininkai mano, jog 40-ties paukščių diena taip pavadinta todėl, nes apytikriai tiek įprastų (paprastam žmogui pažįstamų) paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda į svetimas šalis žiemoti, o pavasarį sugrįžta į gimtinę, tad mums pats laikas meistrauti  masiškai į gimtinę grįžtantiems paukščiams namelius 🏠.

 

KVIEČIU VISĄ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ: MOKINIUS, TĖVELIUS IR DARBUOTOJUS, PRISIJUNGTI PRIE  GIMNAZIJOJE ORGANIZUOJAMOS AKCIJOS „PADOVANOKIME INKILĄ KIEKVIENAM GIMNAZIJOS MEDELIUI“. VISŲ JŪSŲ SU PAGAMINTAIS INKILIUKAIS JAU KOVO 14 D. 6-TOS PAMOKOS METU (13.05-13.50) LAUKSIME  PRIE GIMNAZIJOS CENTRINIO ĮĖJIMO. PARODYKIME SAVO MEILĘ GAMTAI BEI SAVO APLINKAI. 
Informacija mokiniams: jei inkilą gaminsite patys ir užfiksuosite gaminimo procesą nuotraukose, vaizdo įrašuose, galėsite užsidirbti mažiausiai 4 socialinės-pilietinės veiklos valandas (tikslus valandų skaičius priklausys nuo darbo kokybės ir jo pateikimo soc. veiklos apskaitos lentelėje).